Reštaurácia a fast food v Poprade Fast Food Dobrú chuť

V našej prevádzke v Poprade okrem bežnej ponuky jedál a denného menu nájdete aj jedlá z unikátneho 28-dňového programu Antónie Mačingovej.

Harmonické stravovanie


Antónia LifeStyle 28

V dnešnej uponáhľanej a rýchlej dobe má väčšina z nás nedostatok času na správne stravovanie sa. Rýchle raňajky, neskorý obed, polnočná večera. Nehovoriac o malom pohybe, keďže je málo času, tak sa všade vyvážame autom a tak sa pomaly ale isto zaguľacujeme, no a poznáte to?

Určite áno a neustále sa snažíme svoje telo harmonizovať rôznymi stravovacími programami, diétami, výživovými doplnkami, pôstmi, atď. Často krát to skončí buď príliš rýchlo, alebo pri tom hladujeme a aj tak nie sme spokojní s výsledkami.

Radi by sme Vám ponúkli zdravý spôsob stravovania, ktorý nemá nič spoločné s diétou. Je to originálny a jedinečný neterapeutický spôsob odbúravania tuku a toxických látok z ľudského tela pre zvýšenie kvality života. Ponúkame Vám spôsob stravovania podľa Antónie Mačingovej, ktorá sa zdravému stravovaniu venuje viac ako 16 rokov. Napísala megaúspešný bestseller – Najedzte sa do štíhlosti. Jej stravovací 28 dňový program a pitný režim pomohol mnohým ľuďom na Slovensku aj v zahraničí.


Unikátny 28-dňový program
Knihy najedzte sa do štíhlosti
Dovezieme vám 28-ičku domov

Varíme Mačingovú

Pred pár rokmi som tento 28 dňový program vyskúšala a môžem potvrdiť, že to funguje. Schudla som 8 kíl a ďalšie 3 kilá v období nasledujúcich dvoch mesiacov. Pol roka mi tento systém stravovania vydržal – myslím tým pokračovanie kroku 2 a 3 podľa knihy Najedzte sa do štíhlosti od Antónie Mačingovej. Keďže som človek s rýchlym pracovným tempom viem, že tento štýl stravovania mi ozaj vyhovuje a vrelo ho odporúčam. Už v prvom týždni zbadáte že sa Vám zmenšuje objem v páse. Prídete na to že váha nie je dôležitá ale forma vášho tela ako aj pocit spokojnosti a sítosti. A to všetko je také jednoduché a chutné. Priamo v praxi vo fastfoode „Dobrú chuť“ som zistila, aké máte stravovacie návyky, čo Vám najviac chutí. Všetko, čo vo fastfoode ponúkame je v správnej kombinácii a zdravé, na čom nám veľmi záleží. Ale málokto vie, čo vlastne správna kombinácia je, preto Vám skôr ako začnete s našou 28 – čkou odporúčam si kúpiť knihu a poriadne si to prečítať zvlášť kvôli pitnému režimu. V ponuke je aj e-kniha ktorej výhodou je, že vám nezaberie miesto a máte ju hneď. Recepty Antónie Mačingovej sú chutné a veľa krát som dostala spätnú väzbu, keďže ich vo fastfoode pripravujeme, aké je to výborné jedlo.

Petra Mojžišová
Majiteľ Fastfood Dobrú chuť


Ochutnajte 28-ičku

Ochutnajte u nás jedlá z 28-dňového očistného programu.

3-chodové menu

Menu pozostáva z troch jedál určených na raňajky, obed a večeru.

5-chodové menu

Objednajte si donášku 5-chodového menu pozostávajúceho z raňajok, desiatej, obedu, olovrantu a večere.

Donáška

Donáška sa realizuje v nedeľu, utorok a štvrtok.

Blog

28. novembra 2017

Výhody a nevýhody fast foodu

Fast foodové zariadenia tvoria čoraz väčšiu sieť stravovania. Je to v dnešnej uponáhľanej dobe stále viac vyhľadávaný typ stravovania. Naše stravovacie zariadenie funguje od 17.11.2015 a […]
28. novembra 2017

Skončila mi 28-čka ako ďalej?

Nadväzujúce stravovanie Myslíme aj na to, že nie každý si môže dovoliť stravovanie na celý mesiac. Preto sme pre Vás pripravili možnosť objednávky jedla aj na […]
27. novembra 2017

Zabalíme Vám Váš obed či večeru bezpečne

Už žiadna rozliata polievka, či vysypané jedlo Ponúkame Vám hygienicky VÁKUOVO BALENÚ stravu, ktorú si sami vyberiete. Naberiete si čo len chcete a naša obsluha sa […]